Про клієнтів

Чому батькам необхідний логопедичний центр “Соловей”? У чому його принципова відмінність?

Це єдиний центр, створений саме для організації приватних занять для учнів з порушеннями в галузі логопедії (виключно). Центр присвячує цьому 100% часу та уваги. Логопед – не загальний педагог, такий самий як учитель української, англійської мов, математики тощо. Логопед виправляє саме порушення у дітей, а потім піднімає успішність дітей, як загальні викладачі. Тільки для дітей з вадами мови організовано весь процес – а це виправдані надії та порозуміння батьків, дітей та логопедичного центру “Соловей”. Пам’ятайте, що виправляти помилку складніше, ніж робити її відразу.

З чого все починається?

Ваш дзвінок або заявку з сайту приймає саме логопед-куратор, який має вищу освіту за спеціальністю “логопедія”, а також досвід практичних занять понад 15 років.

Ви додзвонилися, і Вам потрібна консультація логопеда. Можливо, що Вам логопед і не потрібний. Що далі?

У завдання логопеда-куратора входить уміння правильно визначити по телефону вид порушення. Саме логопед-куратор безкоштовно консультує Вас по телефону і детально відповідає на всі Ваші запитання. Час консультації необмежений.

Логопед-куратор реєструє заявку, фіксує ціну за виявленим порушенням, заносить усі необхідні дані. Пояснює усі умови. Заявці надається номер.

Ви залишили заявку, що з нею далі?

Логопед-куратор протягом 1-12 годин підбирає саме потрібного логопеда, так як особисто Вас консультував та визначив вид порушення. Потрібний логопед – логопед з вищою освітою та фахівець із саме виявленого виду порушення. Не буває логопеда – фахівця з усіх видів порушень.

Домовились про час діагностики, що далі?

Логопед протягом 1-2 днів приїжджає до Вас, проводить діагностику в рамках спеціаліста з уже виявленого виду порушення. Визначає графік занять.

Чи батьки мають платити за логопедичну консультацію, підбір логопеда тощо?

1) За консультацію по телефону – ні.

2) За підбір – ні.

3) І т.д. – ні.

Усі послуги для батьків абсолютно безкоштовні!

За що та коли мають батьки платити?

1) Оплата лише за заняття з логопедом.

2) Оплата відразу після фактично проведеного заняття.

3) Авансова оплата відсутня!

Чи може логопед згодом підвищити вартість занять?

Ні. Підвищення вартості тягне за собою припинення відносин між центром і логопедом.

Порушення виправлено, заняття закінчились, що далі?

Логопед повідомляє Вам і свого логопеда-куратора, про те, що заняття закінчилися. Логопед-куратор Вам телефонує і запитує: все було чудово? Чи усім Ви задоволені? Чи Ви рекомендуватимете нас? І бажає всього Вам найкращого! Також Ви отримаєте СМС про те, що з Вами заняття закінчено.