Головна сторінка

Понад 10-ти років існування центру

Київ, Боярка, Буча, Бровари, Пухівка, Вишневе, Васильків, Гребінки, Обухів, Українка, Козин, Конча-Заспа

Логопед онлайн

Логопед додому

Дефектолог додому

Дякуємо за Ваш інтерес до Логопедичного центру “Соловей”.

Ми продовжуємо працювати в різних форматах з дорослими та дітьми!

Усі наші фахівці володіють необхідними знаннями та навичками, закінчили провідні ВНЗ України. Їхній досвід дозволяє ефективно працювати з усіма мовними порушеннями.

Ми проводимо також онлайн консультації та заняття для дітей та дорослих.

План проведення онлайн занять не відрізняється від очних занять з логопедом та складається логопедом індивідуально для кожного учня.

Наприкінці заняття логопед залишає рекомендації щодо виконання вправ самостійно (домашнє завдання).

Логопедичні заняття вдома (приїзд приватного логопеда додому) – це набагато зручніше для Вашої дитини та Вас. Тому що логопед додому – це чудовий вихід, якщо немає часу возити дітей клініками або якщо Вам потрібен індивідуальний підхід.

“Чи потрібна моєї дитині допомога логопеда?” – це вічне питання, яке ми ставимо самі собі? Але якщо Ви опинилися на сайті нашого центру, то відповідь очевидна. Тією чи іншою мірою, але логопедія Вас уже стосується.

Тут Вам нададуть якісну допомогу лише у рамках логопедії.

Це наша спеціалізація, і ми це робимо на відмінно. Телефоном Вас консультує професійний логопед, а не диспетчер чи менеджери. Усі фахівці нашого центру – це не надіслані нам анкети, а логопеди, які особисто приїжджали, співбесідувались, отримували допуск і несуть відповідальність за якість занять, що проводяться. Тож з нами успішно займаються. У нас немає репетиторів, у нас тільки логопеди та логопеди-дефектологи.

Отже, хто ж такий приватний логопед, який приїжджає додому? І навіщо потрібний логопедичний центр “Соловей”? Перше, що необхідно розуміти це те, що якщо Ви самостійно шукайте логопеда-індивідуала, то Ви самостійно несете відповідальність перед своєю дитиною за якість логопедичних занять та результат. І, якщо Ви звернулися до Логопедичного центру “Соловей”, то відповідальність за якість логопедичних занять несе логопед центру.

Чи це плюс? – Логопедичний центр “Соловей” дорожить своєю репутацією і не допускає хаотичності для учнів, які звернулися до нас для приватних занять у домашніх умовах. Логопедичний центр “Соловей” створений виключно для надання професійних логопедів, які виїжджають додому для приватних занять.

Головний плюс Логопедичного центру “Соловей” – офіційна відповідальність за роботу наданого логопеда для приватних занять та їх результат – бездоганна репутація центру.

Дякуємо Вам за відвідування і ми сподіваємося почути Вас найближчим часом.

Приходьте до нас! І Ваша дитина скаже Вам ДЯКУЮ!